ЕЛІТА ГРОМАДИ І УКРАЇНИ

У Глухові відбувся традиційний фестиваль «Надія», на якому головними діючими особами є талановиті діти. Цілий рік учні шкіл наполегливо навчаються, займаються у гуртках, спортивних клубах і секціях, займаються мистецтвом. Відтак готуються до різних конкурсів, змагань, олімпіад.
elgr 1
Більше 150 школярів отримали грамоти міського голови Надії Вайло за різні досягнення і подарунок. Це – призери, дипломанти, чемпіони, переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських інтелектуальних, спортивних та мистецьких змагань.
elgr 2
Нагородження провели секретар Глухівської міської ради Людмила ВАСЯНОВИЧ, заступник міського голови Маріанна ВАСИЛЬЄВА та начальник відділу освіти Оксана ЮДІНА. Вони дякували педагогам і батькам за допомогу у вихованні еліти громади і всієї України.