ЛАСКАВО ПРОСИМО!

На в'їзді у Глухів біля Борка гостей міста і жителів громади зустрічає хлібом-сіллю гарненька україночка. Бетонна скульптура символізує гостинність, що відображає характер глухівчан.
svv 2
Над її оновленням попрацював підприємець Євген Тіщенко, директор ТОВ "Еталон Часу". За власні кошти він з колегами відновили, укріпили і пофарбували один із символів Глухова. За словами підприємця, ще б рік-два - і бетонна конструкція завалилась би.
svv
- Скульптурі більше 40 років, місцеві називають її хто Галею, хто Настею чи Лесею. Це свого роду візитівка Глухова, і ми раді були оновити її. Вважаю, що кожен житель може зробити щось корисне для своєї вулиці, села, міста, це має бути потребою людини. У минулому році наша фірма започаткувала акцію "Думай про місто - допомагай місту", а зараз уже доречно перенести її на всю громаду.