ГОЛОСУЄМО ЗА ГЛУХІВСЬКУ ГРОМАДУ!

З 1 по 31 травня просимо всіх проголосувати за проєкт Глухівської громади. Якщо ми будемо активними і наберемо достатньо голосів, вийдемо у фінал.
І що? Крім пів мільйона гривень на оновлення табору «Сонячний» отримаємо можливість організовувати прекрасний відпочинок і оздоровлення для дітей з усієї Сумщини. В тому числі і діток, які мають труднощі зі здоров’ям. Тому шукайте цей проєкт за напрямком «ІНКЛЮЗІЯ».
Нагадаємо, конкурс «Наша громада» організували телеканали ICTV та СТБ разом з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).
Як проголосувати:
Виберіть проєкт Глухівської громади «Сонячний промінь кожному».
Зареєструйтеся на сайті через електронну пошту або свій акаунт у Facebook.
Перейдіть на сторінку проєкту натисніть кнопку «Проголосувати».
У фінал пройдуть 13 громад, проєкти яких отримають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-фіналістів, обере експертне журі.
Проголосувати за проект можно за посиланням Стрелка Вправо Векторная графика - Скачать бесплатные изображения klipartz