ЗАЇХАЛА ТЕХНІКА-2

Сьогодні зранку відновились роботи з поточного ремонту вулиць. Техніка вже почала працювати на площі Рудченка. Виконавці робіт кажуть, що за три дні вони заасфальтують ті ділянки, які були підготовлені раніше для ямкового ремонту.
Нагадаємо, тендер на
вул. Путивльська – 90 тис. грн;
пл. Рудченка, пров. Поштовий - 46,5 тис.грн;
вул. Терещенків, Пивоварова - 40 тис.грн;
вул. Ціолковського, Героїв Крут - 92,5 тис.грн;
вул. Спаська - 57 тис.грн;
вул. Києво-Московська – 117,2 тис. грн виграла ФОП А.Б.Мртеян з Конотопа. Техніка почала працювати у Глухові ще 14-16 квітня. Але погода не дозволила продовжити ремонт, тож глухівчани вимушені були їздити більше десяти днів по вирізаним у дорожньому покритті ямам. Міська влада перепрошує за незручності і сподівається, що наступні етапи ямкового ремонту пройдуть максимально оперативно.
В цьому році на поточний ремонт доріг комунальної власності і тротуарів в бюджеті заплановано 2,7 млн. грн. Тільки у Глухові мають залатати вул.Матросова, Вознесенську, Суворова, Благодатну, Покровську, Веригинську, Гоголя, Інститутську, Поліську та ін.