СУМЩИНА ЗАЛИШАЄТЬСЯ «ЧЕРВОНОЮ»

Відсьогодні в Україні оновлено карантинні зони, але Сумська область за показниками не готова до пом’якшення. Так, станом на 25 квітня 2021 року до червоної зони карантину увійшли місто Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька й Чернігівська області.
У переліку помаранчевої зони – Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.
У жовтій зоні поки перебувають Закарпатська, Івано-Франківська, Херсонська, Одеська та Чернівецька області.
Що стосується Глухівщини, то за останніми оперативними даними на 25 квітня маємо 23 нових випадки захворювання. Приблизно по стільки ж було зафіксовано і у попередні 2 дні, тож можна говорити про деяку динаміку до зменшення показників. Хоча ще минулого четверга нових хворих було 48 чоловік. Втім, в цілому по області індикативні показники, за якими встановлюються карантинні зони, зависокі.