ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН ЗАКІНЧУЄТЬСЯ

Сьогодні, 12 квітня, виконавчий комітет вирішив, що опалювальний період 2020-2021 років в населених пунктах Глухівської міської ради закінчиться 15 квітня.
Вранці на апаратній нараді директор КП «Глухівський тепловий район» Микола КОЛОША нагадав, що як правило постачання тепла припиняється, коли середньодобова температура не менше 8 градусів тримається три дні. Такі показники якраз і тримаються.
Міський голова Надія ВАЙЛО дала доручення відділу енергоменеджменту терміново надати аналіз витрат тепла по всім комунальним установам. Вона вважає неприпустимим, коли ніхто не став бити на сполох, писати доповідні записки тощо, коли одні заклади у морози збільшили плату за тепло на 10-20 відсотків, а інші – у півтора рази. «Треба рахувати наші гроші, шукати способи знизити витрати. Чекаю пропозицій», - сказала очільниця громади.