ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСУ

⯑⯑ Глухівська міська рада вітає всіх працівників лісового господарства з професійним святом! ⯑⯑⯑
PR L S
Перший заступник міського голови Олексій ТКАЧЕНКО сьогодні взяв участь в урочистих зборах у двох колективах – ДП «Глухівський агролісгосп» та ДП «Глухівське лісове господарство».
PR L S 2
⯑ В агролісгоспі подяками міського голови за значний внесок у розвиток лісового господарства нагороджені лісники Юрій ЄРЕМЕНКО та Микола ЗЕНЧЕНКО.
⯑ У Глухівському лісгоспі подяки за сумлінну працю отримали:
машиніст баштового крану цеху переробки деревини Олександр МЕХЕДОК
начальник РММ Василь ПАВЛИК
інженер захисту і охорони лісу Максим ХОВРЕНКО.
PR L S 3
На урочистостях у лісгоспі були присутні голова Шосткинської районної ради Вікторія СОКОЛ, заступник голови Шосткинської районної державної адміністрації Віктор Губенко, голови та представники всіх громад колишнього Глухівського району. Всі підкреслювали виняткову значимість галузі для розвитку економіки громад, відтак бажали лісівникам тільки процвітання.