ЯКЩО КАРАНТИН: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ

Ці учениці Полошківської загальноосвітньої школи у разі введення жовтого рівня епіднебезпеки матимуть змогу ходити на уроки, бо у них майже 90% працівників закладу освіти уже вакциновані.
k sch
‼️ Вже з понеділка, 20 вересня, набирають чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
❎ Зокрема, встановлено, що у разі введення жовтого рівня епідемічної небезпеки відвідування закладів освіти здобувачами освіти буде дозволено за умови наявності не менше як у 80% працівників закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката.
❎ У разі введення червоного рівня епідемічної небезпеки тільки 100% вакцинування працівників закладу освіти чи наявності у них міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифікату буде підставою дозволити здобувачам освіти відвідувати заклади.
⯑‍⯑ У Глухівській громаді триває щеплення працівників освіти. Так, станом на 17 вересня маємо таку картину провакцинованих:
ЗОШ №1 – 52%
ЗОШ №2 – 61%