ЧИ БУДУТЬ РЕМОНТУВАТИ ВУЛИЦЮ ПУТИВЛЬСЬКУ?

Той, хто читає новини від Глухівської міської ради, зможе дати відповідь на ТОП-питання року «Так будуть ремонтувати вулицю Путивльську на в’їзді у місто чи ні?»
V P
⯑ Так, будуть! Закінчився тендер на ПРОЗОРО на капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул.Путивльській. Роботи оцінювались у 8,6 млн грн, виконати їх пропонували одразу три фірми. Ще 6 вересня переможцем торгів визнано ТОВ «Атлант Будпроект», яке запропонувало найнижчу ціну – 7,56 млн грн.
Після дотримання всіх вимог процедури торгів, УЖКГ Глухівської міської ради має намір підписати договір на виконання робіт з цим підприємством.
⯑‍⯑ Капремонт буде зроблено на 5,6 тис. квадратних метрів, це близько 700 погонних метрів дороги окремими ділянками. Його мають завершити до 1 листопада.
⯑ Нагадаємо, кошти Глухівська громада отримала у вигляді субвенції з державного бюджету.