З усіх питань, що стосуються  порушень антикорупційного законодавства, жителі міста можуть звернутися на «телефон довіри»: 2-53-02, який діє у виконкомі Глухівської міської ради в робочі дніз 8.00 до 17.00 год.

Антикорупційне засідання

У рамках Тижня правових знань 11 грудня в залі засідань Глухівської міської ради Управлінням державної служби Головдержслужби України в Сумській області було проведено «круглий стіл». Тема засідання стосувалася актуальних аспектів подолання корупції в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Учасниками заходу стали посадові особи органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості міста, представники засобів масової інформації. На засіданні «круглого столу» виступили співробітники обласної прокуратури, управління МВС України в Сумській області, Служби безпеки України, Управління державної служби Головдержслужби України, Сумського центру післядипломної освіти, Сумської обласної державної адміністрації.

Вони обговорили питання, що стосуються основних положень антикорупційного законодавства, адміністративно-правових заходів протидії корупції, кримінальної відповідальності за корупційні правопорушення, попередження корупційних правопорушень в частині виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Заслухали учасники «круглого столу» й інформацію про проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Без сумніву, знання, які отримали учасники «круглого столу» з питань протидії корупції, будуть використані ними в повсякденній роботі, в роз’ясненні антикорупційного законодавства серед населення міста.