rezognorm

Вакантні посади

ІНФОРМАЦІЯ
про зміну дати проведення конкурсного відбору на посаду керівника Баницького навчально-виховного комплексу:
дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області
Відповідно до протоколу №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору
на посаду керівника Баницького навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи
I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області, яке відбулось 22 червня 2021 року, дату проведення конкурсу було змінено.
Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні Глухівської міської ради 2 липня 2021 року о 09:00 годині в кабінеті №11
за аресою: Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка, буд. 6.

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на посаду керівника Баницького навчально-виховного комплексу:
  1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
    • Баницький навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
    • вулиця Мурашка, буд. 171-Б, село Баничі, Сумська область, 41462.
  2. Найменування посади та умови оплати праці: директор
    посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за №1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ від 20 березня 2011 року №373, постанови КМУ від 31 січня 2001 року №78, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери», зі змінами та доповненнями.
  3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
  1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:
    претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:
    • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
    • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
    • копію паспорта громадянина України;
  2.  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  3. • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості. Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.
Подання документів здійснюється за адресою:
Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка, буд. 6, каб. № 9
  • Уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Кащенко Тетяна Олександрівна, тел. (05444) 2-40-69 електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Дата, місце проведення конкурсного відбору:
    Конкурсний відбір включає такі етапи:
    • з 28 травня по 18 червня 2021 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 9.00 год. до 16.00 год. (кабінет 9);
    • до 23 червня 2021 року - вивчення конкурсною комісією поданих документів;
    • до 29 червня 2021 року - ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування;
    • 1 липня 2021 року - конкурсний відбір:
    - перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» шляхом письмових відповідей на тестові завдання;
    - перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
    - публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Конкурсний відбір відбудеться в приміщенні Глухівської міської ради (кабінет №11) 1 липня 2021 року о 9.00 годині. (Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка, буд.6 ).