rezognorm

Вакантні посади

Конкурс на посаду керівника Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
    Полошківський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
    вулиця Центральна , буд.1, село Полошки, Сумська область, 41452.
  2. Найменування посади та умови оплати праці: директор посадовий оклад відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за №1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови КМУ №373 від 20.03.2011, постанови КМУ №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.
  3. Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:
посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
  1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, місце та термін їх подання:
    претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:
    заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
    автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
копію паспорта громадянина України;
документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
довідку про відсутність судимості;
довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
мотиваційний лист, складений у довільній формі.
За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.
подання документів здійснюється за адресою:
Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка, буд. 6, каб. 9
Уповноважена особа, яка приймає документи за описом та надає інформацію про конкурс – Кащенко Тетяна Олександрівна, тел. (05444)-2-40-69 електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  1. Дата, місце проведення конкурсного відбору:
Конкурсний відбір включає такі етапи:
з 16 квітня по 17 травня 2021 року включно - подання претендентами документів щодня по буднях з 9.00 год. до 16.00 год. (кабінет 9).
до 24 травня 2021 року - вивчення конкурсною комісією поданих документів.
до 31 травня 2021 року - ознайомлення кандидатів із закладом загальної середньої освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування.
2 червня 2021 року - конкурсний відбір:
- перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», шляхом письмових відповідей на тестові завдання;
- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Конкурсний відбір відбудеться у приміщенні Глухівської міської ради (кабінет №11) 2 червня 2021 року о 14.00 годині.
4 червня   2021 року - оприлюднення рішення про переможця конкурсу.

Протокол №1 засідання комісії з проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду керівника Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області
Протокол №2 засідання комісії з проведення конкурсного відбору кандидатів на посаду керівника Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області
Протокол №3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного на посаду керівника Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу - загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глухівської міської ради Сумської області

Відеозапис на посаду керівника Полошківського навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області  1ч.  2ч.  3ч.  4ч.