Доступ до публічної інформації

Запитувач має право звернутися до управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради  за адресою: вул. Шевченка, 6, м.Глухів у робочі дні (з понеділка по четвер - з 8:00 до 17:15, у п'ятницю - з 8:00 до 16:00). Запити можуть подаватися на вибір запитувача: усно (безпосередньо в каб.№13) телефоном / факсом за № 2-60-94, за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., письмово за адресою: вул.Шевченка, 6, м.Глухів, 41400.

Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядника інформації

Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом у Глухівській міській раді та її виконавчих органах

Форми запитів на публічну інформацію

Про затвердження розміру витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом  на публічну інформацію та порядку відшкодування цих витрат