БЕЗКОШТОВНЕ навчання для УБД та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть безкоштовно пройти професійне навчання в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Це стало можливим завдяки реалізації експериментального проекту затвердженого Постановою КМУ від 15.09.2023 року №984.
Особа, яка бажає пройти навчання, самостійно обирає професію або програму підвищення кваліфікації з переліку сформованого Державним центром зайнятості та розміщеного на офіційному веб-сайті, а також самостійно обирає місце навчання з переліку закладів освіти Державної служби зайнятості.
Для проходження професійного навчання здобувач освіти подає до центру зайнятості заяву та додаткові документи.
Для уточнення переліку документів, проходження такого навчання просимо звертатися до Глухівського управління Шосткинської філії Сумського обласного центру зайнятості (вул. Героїв Крут, буд.6, або за тел.:0950896275).