До уваги роботодавців Сумщини, які використовують працю іноземців

Отримати дозвіл на працевлаштування іноземців або осіб без громадянства можна у Сумському обласному центрі зайнятості.
Після отримання дозволу роботодавець має виконати кілька обов’язкових умов, інакше дозвіл буде скасовано:
  • не пізніше як за 90 календарних днів укласти з іноземцем трудовий договір (контракт);
  • засвідчену копію трудового договору або контракту у 10-денний строк після укладання подати до центру зайнятості.
Важливо знати, що протягом усього часу використання праці іноземця роботодавець зобов’язаний сплачувати ЄВ за особу, на яку отримано дозвіл. У разі несплати ЄВ дозвіл скасовується, причому роботодавець протягом року з дня прийняття рішення про скасування не може звернутися за новим дозволом.
Відповіді на поширені питання щодо отримання дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства ТУТ
У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Сумського обласного центру зайнятості:(044) 244-94-22, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/+Jis40eOnV-JjNjUy