До уваги жителів громади!

Зараз у Сумській області реалізовується проект «Розширення формальних можливостей працевлаштування через розвиток зеленого так крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини»».
c z
Ви можете брати участь у проєкті якщо: - зареєстровані та проживаєте у одній із громад-партнерів проєкту (Глухівська, Есманьська); - знаходитесь на обліку у Службі зайнятості як безробітний або шукач роботи.
Триває реєстрація на тренінги за допомогою Міжнародної організації праці «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» для здобуття грантів та започаткування власної справи.
Реєстрація триватиме з 20.02.2022 по 04.03.2022.
Дата проведення тренінгу: 21.03.2011- 25.03.2022.
Після тренінгів, де ви оберете нішу для розвитку своєї справи і розробите бізнес-план ви зможете пройти навчання з крафту та туризму у бізнес-хабі СНАУ, а потім взяти учать у конкурсі стартапів. Переможці отримать кошти, у розмірі 3000 доларів, які зможуть витратити на необхідне обладнання/інструменти для виробництва товарів (надання послуг), розвитку своєї справи.
Щоб зареєструватися перейдіть за посиланням:

За додатковою інформацією звертайтесь до Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості:
 м.Глухів,
вул. Героїв Крут, 6. (каб.№2)
тел.25060
Розпочни та вдосконалюй свій бізнес!