ШАНОВНИЙ РОБОТОДАВЦЮ!

З метою покращення якості обслуговування роботодавців, починаючи з червня 2020 року, Державним центром зайнятості на веб-сайті державної служби зайнятості  www.dsz.gov.ua запроваджено опитування роботодавців щодо задоволеності послугами, наданими державною службою занятості.
 Ми хочемо надавати Вам якісні послуги та допомагати підбирати працівників, яких Ви потребуєте!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг державної служби зайнятості!

Ви можете пройти анкетування на головній сторінці сайту державної служби зайнятості www.dsz.gov.ua під активною кнопкою "Опитувальник роботодавця".

Заповнити анкету роботодавця можна за посиланням⤵

Ваша думка важлива!

Дякуємо за співпрацю!