Протидія домашньому насильству

• Протидія домашньому насильству

ЗАСІДАННЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

12.06.2019 року під головування начальника управління соціального захисту населення  міської ради Павленка Руслана Володимировича  проведено засідання «круглого столу» з питання «Протидія домашньому насильству».

На засідання були запрошені підполковник Глухівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області  Борковець О.О., начальник відділу освіти Матосова А.М., начальник служби у справах неповнолітніх Галушка І.Ю., завідуюча відділенням соціальної роботи для сімї, дітей та молоді  територіального центру соціального обслуговування населення Юденич О.Е., консультанта міського голови Друпп О.Г.

На засіданні розглядалися такі питання:

про персональну відповідальних осіб за протидію домашньому насильству;

про створення рубрики на офіційному WEB-сайті виконавчого комітету Глухівської міської ради (hlukhiv-rada.gov.ua) «Протидія домашньому насильству»;

про взаємодію між структурними підрозділами міської ради, установами та організаціями міста з питання протидії домашньому насильству.