Як подати заяву на списання коштів

Глухівська ДПІ нагадує, що у приватній частині ІКС «Електронний кабінет» запроваджено електронний сервіс з використанням якого платники мають можливість списати кошти які обліковуються в інтегрованих картках.
Для цього, в меню «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини електронного кабінету, необхідно обмежити перелік документів за типом «J(F)13 Запити та довідки» та обрати електронний документ «Заява про списання помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань до бюджетів та єдиного внеску до фондів загальнообов’язкового державного соціального та пенсійного страхування та/або відомостей з ЄДР щодо платників, за якими розпочата спрощена процедура припинення» (Ідентифікатор форми «J/F 1307601»).
За допомогою кнопок «Підписати» та «Відправити» збережений документ підписується та відправляється до органу ДПС.