ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

В 2023 році бюджетні та не бюджетні рахунки, які діяли в 2022 році залишаються актуальними.
Починаючи з 01.01.2023 року Головним управлінням Державної казначейської служби у Сумській області були відкриті нові бюджетні рахунки за такими платежами:
авансовий внесок з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі (код платежу 11021700);
акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції)/Сигарили (код платежу 14020601);
акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції)/Сигарили (код платежу 14030601).
Інформація про реквізити відкритих рахунків розміщена на веб-сайті Головного управління ДПС у Сумській області – рубрика «Бюджетні рахунки».