Подача податкової звітності засобами телекомунікаційного звя’зку та її переваги

В ЦОП Глухівської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області проводяться індивідуальні навчання з платниками податків, які виявили бажання подати звітність за допомогою ЕЦП, але виникли проблеми та помилки при подачі звітності.  Враховуючи те, що подача звітності за 1 квартал завершилася 11 травня, але у платників податків є безліч запитань щодо подачі звітності за допомогою ЕЦП через Е-кабінет, а особливо виникало дуже багато проблем з подачею об’єднаного звіту, який платники подавали вперше. Метою подібних щоденних заходів є отримання практичної допомоги від податківців при подачі звітності, або подачі заяв через електронні сервіси.
Платники отримують відповіді стосовно запровадженого нового звіту «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь платників податків-фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску», який об’єднав у собі форму 1ДФ та звіт з єдиного соціального внеску та мають можливість успішно подати звітність.
Глухівська ДПІ нагадує, що для подання звітів в електронному вигляді перш за все необхідно отримати електронний цифровий підпис для авторизації в сервісі «Електронний кабінет платника». Платники податків можуть безкоштовно отримати цифровий підпис в пункті обслуговування кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС за адресою: м. Суми, пл. Покровська, буд. 2, 1-й пов., примiщення ЦОП, каб. 1, телефон для запису та консультацій (0542) 70-17-95.

Друк

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області