Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє

Шосткинська ОДПІ ГУ ДФС у Сумській області повідомляє, що з 02.07.2018 року у зв’язку із запровадженням Державною казначейською службою України централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів будуть відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО 899998) в розрізі кодів бюджетної класифікації, бюджетів та адміністративно-територіальних одиниць України.

Таким чином, починаючи з 02.07.2018 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів. Реквізити рахунків, які будуть відкриті з 02.07.2018 року для зарахування надходжень до бюджетів всіх рівнів оприлюднено на веб-сайті ГУ ДФС у Сумській області в розділі «Бюджетні рахунки».

                          Увага, «податкові» шахраї!

Протягом останнього часу на території Сумської області поновилися факти шахрайських дій від імені керівників чи співробітників територіальних підрозділів ГУ ДФС у Сумській області. Надходять повідомлення про те, що невідомі особи телефонують суб‘єктам господарської діяльності та представляючись співробітниками Державної фіскальної служби України, вимагають перерахувати грошові кошти на певні банківські рахунки для уникнення проведення перевірок або звертаються з проханням надання матеріальної допомоги.

         В зв‘язку з цим, звертаємось до громадян та суб‘єктів господарської діяльності. З метою забезпечення оперативного реагування на такі дзвінки та «пропозиції», у разі встановлення подібних фактів, просимо негайно повідомляти до управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Сумській області ГУ ДФС у Сумській області за номером телефону

(0542)685-193 та до відділів поліції за номером телефону «102».

Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Сумській області ГУ ДФС у Сумській області

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області