ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ

Допоки йде війна, кожен українець докладає максимум зусиль, щоб допомогти та підтримати наших героїчних захисників, наблизити нашу спільну перемогу. Будь-яка допомога зараз надважлива та цінна. Творчим колективом КЗ «Глухівський міський палац культури» Глухівської міської ради під час проведення благодійних концертів в рамках проекту «Мистецька варта» зібрано 13 тис.грн. За зібрані кошти ми придбали шолом тактичний Fast TEAM WENDY Helmet NIJ IIIA + Навушники Walkers Razor Slim з чебурашкою + ліхтарик + кавер + батарейки (всього 16044 тис.грн. – решту коштів додали благодійники) )та передали нашому воїну-земляку Дмитру Кулішу. Ось той випадок, коли ми-єдині, коли ми всі разом, заради спільної мети. Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим глухівчанам, які не втомлюються допомагати нашим захисникам у такий нелегкий час. Нехай наше добро йде, до тих, хто нас обороняє від зла.
Разом до ПЕРЕМОГИ!!! ⯑⯑ ⯑⯑ ⯑⯑