10 жовтня відзначали Всесвітній День психічного здоров’я

▶️ День психічного (ментального) здоров’я в світі та в Україні відзначають щороку 10 жовтня, щоб привернути увагу до проблем, пов’язаних із психічним станом людини, та для підтримки людей з психоемоційними захворюваннями.
951911
За ініціативи першої леді Олени Зеленської створена Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?», яка спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров'я.
⯑ З нагоди відзначення Всесвітнього Дня ментального здоров’я 10 жовтня в м.Суми відбулися урочистості.
⯑ Серед 30 лауреатів в 6 сферах (охорони здоров’я, соціального захисту освіти, оборони та ветеранської політики, безпеки та правопорядку, культури, молоді, спорту) у номінації «Найкраща громада «Ти як?» у сфері соціального захисту» була відзначена Глухівська міська територіальна громада, оскільки одна з перших громад поза конкурсом взяла участь та успішно реалізує експериментальний проект із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.
Нагородження вручив очільник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ.
⯑ Під час заходу було відмічене про важливість збереження, піклування про ментальне здоров’я та дбати про своє психічне здоров’я щодня – це нагальна потреба, адже незважаючи на постійний стрес в умовах війни, ми маємо справлятися з тривогою, підтримувати близьких та продовжувати працювати.
Разом ми здолаємо всі труднощі!
Слава Україні! Слава ЗСУ! ⯑⯑ ⯑⯑ ⯑⯑