9 ЖОВТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Шановні фахівці пошти!
Щиро вітаємо вас із цим важливим святом!
Щодня мільйони людей користуються вашими послугами, відправляючи листи, телеграми, здійснюючи поштові перекази, а також передплачуючи улюблені газети й журнали.
Ваші клієнти покладаються на оперативність і високу якість обслуговування. І дуже приємно, що ви активно враховуєте їх зауваження та пропозиції, налагоджуючи взаємовигідну співпрацю та працюючи над розширенням ринку поштових послуг. Довіра споживачів — це основа вашої роботи.
Ми впевнені, що працівники пошти й надалі відіграватимуть ключову роль в оперативному інформуванні населення, зміцнюючи мережу поштового зв'язку та підвищуючи якість обслуговування.
Прийміть нашу щиру вдячність за вашу щоденну працю, терпіння та наполегливість.
Ви прокладаєте мости дружби між людьми, яких розділяє відстань.
Дякуємо вам за те, що незважаючи на воєнний стан, ви продовжуєте надавати послуги тим, хто їх потребує.
Бажаємо вам значних професійних успіхів, реалізації всіх планів, щастя та добробуту!
Слава Україні! Слава ЗСУ!