Про житло для постраждалих осіб

На території Нижньосироватської територіальної громади Сумського району представниками УВКБ ООН планується встановлення 10 модульних будинків.
Відбір домогосподарств за умовами договору здійснюють представники УВКБ ООН із наданих пропозицій.
Відповідно до проекту місткість будинків до 4 осіб ( не розподілений 1 будинок) та до 9 осіб (не розподілені 5 будинків).
Учасниками проекту можуть бути внутрішньо переміщені особи (далі - ВПО), чиї будинки зруйновані або непридатні для проживання, і мають намір залишитися у Сумській області, а також ВПО евакуйовані з громад, де ведуться активні бойові дії.
За критеріями відбору це домогосподарства:
  • у складі тільки один з батьків та діти віком до 18 років або з особами похилого віку;
  • з однією або кількома особами з особливими потребами, що спричинені інвалідністю;
  • багатодітні, прийомні та малозабезпечені сім’ї;
  • інші вразливі категорії населення.
Громадяни, що потребують житла, мають бути готові до переїзду, проживання передбачено мінімум на 2 роки з можливим продовженням терміну проживання.
Просимо бажаючих  ТЕРМІНОВО  звернутися з даного питання до управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою: місто Глухів, вул.. Курлука, 1/ 3, кабінет №1.