ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ, ВЕТЕРАНОК ТА ЧЛЕНІВ ЇХНІХ РОДИН

Національна енергетична компанія «Укренерго», спільно з Українським ветеранським фондом, за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC) запрошує ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом».
Ця програма дасть можливість опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами / електромонтерками з обслуговування підстанцій. Така ініціатива запроваджена для швидкої адаптації ветеранів до нових цивільних професій та підтримки їхніх близьких.
Програма створена для людей, які не мають навичок та знань для побудови кар’єри в енергетичному секторі, проте бачать свої перспективи саме у цій галузі. «Укренерго» запрошує до співпраці насамперед мешканців невеликих міст та сіл – населених пунктів, де немає широкого вибору спеціальностей. Після завершення курсу його учасники отримають всі необхідні знання та вміння, щоб реалізувати себе на новій цікавій роботі.
Наголошуємо, що до навчання, крім ветеранів та ветеранок, запрошуються і члени родин військовослужбовців. 
Окремо звертаємо увагу, що для участі в програмі не потрібно мати профільну освіту, знання з питань енергетики, досвіду роботи. Головне – бажання навчатися та працювати.
Учасникам програми пропонують:
  • офіційне працевлаштування та оплату праці з першого дня навчання;
  • освітню програму, затверджену Міністерством освіти;
  • безкоштовний курс навчання тривалістю в 20 тижнів, який передбачає проживання, харчування та проїзд до навчального центру в передмісті м. Вінниці.
Упродовж 3 тижнів учасники здобуватимуть теоретичні знання у навчальному центрі, після чого на тих чекає оплачуване стажування на робочому місці до вересня. 
Опановуючи нову професію за фахом «електромонтер / електромонтерка з обслуговування підстанцій», ви навчитеся:
  • обслуговуванню обладнання електропідстанції;
  • забезпеченню оптимального режиму роботи за основними параметрами (напруга, навантаження, температура тощо);
  • контролю за станом та режимом роботи обладнання електропідстанції;
  • діагностиці й усуненню несправностей в роботі обладнання мережі;
  • впорядкуванню документації і веденню добової відомості згідно зі стандартами компанії.

5841

Заявки на участь у програмі можна подавати до 19 квітня включно, оголошення результатів відбору – до 1 травня, початок навчання – вже у травні.
Всі деталі програми на сайті за посиланням: https://ua.energy/together.html

Друк

gerb sayt2024 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області