ПРО ФОРУМ ВАКАНСІЙ

Інформуємо про проведення форуму вакансій «Твоя робота», який відбудеться 22 лютого 2024 року з 14:00 до 19:00 та 23 лютого 2024 року з 10:00 до 15:00 у Конгрес-центрі СумДУ (м. Суми, вул. Покровська, 9/1).
Цей захід організований Громадською організацією «Полтавська платформа» та проектом Дія. Бізнес спільно з БО «Світло надії» в рамках проєкту «Програма економічної стійкості України», що реалізується в партнерстві з місією JERU (міжнародні неурядові організації Welthungerhilfe та Concern Wordwide). Форум буде складатися з трьох локацій: лекційної зони, консультаційної зони та зони роботодавців.
Підприємці матимуть змогу особисто поспілкуватися з потенційними кандидатами, презентувати свій бренд роботодавця, представити вакансії та розповісти про свою компанію.
У зоні роботодавців для кожного бізнесу буде організовано власний інфопоінт, обладнаний столом, стільцями для представників підприємства та для кандидатів, інформаційною табличкою.
Реєстрація на форум проходить за посиланням https://forms.gle/b1Abz2NnwqVAZX2z9