ПРО НАДАННЯ ДОПОМОГИ НА КОЖНУ ЕВАКУЙОВАНУ ДИТИНУ

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 10.07.2023 №300-ОД, від 11.08.2023 № 393-ОД «Про проведення евакуації населення», розроблено Порядок надання допомоги одному з батьків на кожну евакуйовану дитину. Порядок визначає механізм надання допомоги одному з батьків на кожну евакуйовану дитину із населених пунктів 5-кілометрової зони від Державного кордону України з російською федерацією у безпечні райони Сумської області (2000 гривень на одну дитину).
Отримувач допомоги особисто звертається до територіальної громади за місцем фактичного проживання із заявою, в якій зазначаються реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховується допомога, та додає документи:
  • 1) Копія паспорта;
  • 2) Копія довідки про присвоєння РНОКПП або копія сторінки паспорта, де є відмітка про наявність у неї права здійснювати будь – які платежі за серією та номером паспорта, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган;
  • 3) копія свідоцтва про народження дитини;
  • 4) копія довідки внутрішньо переміщеної особи (дитини).
Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації забезпечує виплату допомоги отримувачу за наявності поданих отримувачем документів.