РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

Рятувальники нагадують правила безпеки:
На сьогодні Сумщина є одним із найбільш небезпечних регіонів. Фахівці повідомляють про випадки мінування дитячих іграшок та інших предметів, які привертають увагу малюків, а відтак становлять велику загрозу для їхнього життя та здоровʼя.
Щоби зберегти своє життя та близьких, глухівські рятувальники вкотре просять жителів області бути пильними та нагадують правила поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів.
Правила поведінки:
  • Оминайте снаряди, які не розірвались. Під час обстрілу деякі снаряди можуть не спрацювати одразу, але вони все ще є небезпечними і можуть вибухнути в будь-який момент.
  • Не підбирайте та не рухайте вибухонебезпечні предмети. Навіть знайдені на землі дитячі іграшки чи гаджети можуть бути замасковані під вибухові пристрої. Дітей слід попередити про цю небезпеку.
  • Уникайте розпалювання вогню біля підозрілих предметів. Це може створити умови для небезпечного вибуху.
  • Ніколи не приносьте підозрілі предмети до дому. Це може наразити вас та ваших близьких на небезпеку.
  • Ніколи не пробуйте розбирати, кидати або бити підозрілий предмет. Будь-які дії можуть активізувати механізм вибуху.
  • Не наближайтесь до вибухонебезпечних предметів.
У разі виявлення потенційно небезпечних предметів, негайно сповістіть рятувальників за номером 101 або національну поліцію за номером 102.