Трудовий договір

Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці
(трудовий договір не гарантує, що права не будуть порушені, він дає
можливість їх захистити)
Що робити, якщо роботодавець не виконує умови укладеного трудового договору?
Якщо роботодавець не виконує умови трудового договору, ви можете зробити наступне:
  • Звернутися до роботодавцязписьмовою вимогою про усунення порушень і виконання умов трудового договору. Також ви можете звернутися до профспілкового органу, якщо ви є членом профспілкової організації, за допомогою і підтримкою.
  • Звернутисязписьмовою скаргою до Державної служби України з питань праці за консультацією та допомогою.
  • Звернутися до суду зпозовом про встановлення факту порушеньроботодавцем умов трудового договору, відновлення порушених прав і вимоги компенсації моральної та матеріальної шкоди. Ви можете скористатися послугами адвоката або іншого представника за вашим вибором. Ви також можете звернутися до суду за допомогою і підтримки профспілкової організації, якщо ви є її членом.
Не погоджуйтеся на порушення ваших прав і умов трудового договору з боку роботодавця. Задекларована праця - це ваше майбутнє і ваша гідність!