Комунальне підприємство «Баницьке»
Комунальне підприємство «Полошківське»
Комунальне підприємство «Дунаєцьке»
повідомляють про намір відкоригувати тариф на централізоване водопостачання та
централізоване водовідведення для усіх груп споживачів
У зв’язку з підвищенням вартості електроенергії вдвічі від ТОВ «Енера Суми» з 3423,53 грн/МВт*год без ПДВ до 6820.85 грн/МВт*год без ПДВ, сільські комунальні підприємства Глухівської міської ради мають намір переглянути тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Згідно з вищевказаним розрахункові тарифи на централізоване водопостачання відповідно до споживачів складають:
  • для потреб населення -  15,00 грн. за 1м 3  (без ПДВ) (збільшення на 22 %);
  • для потреб бюджетних установ - 16,50 грн. за 1м 3  (без ПДВ) (збільшення на 34%);
  • та інших споживачів -  20,00 грн. за 1м 3  (без ПДВ) (збільшення на 34%);
на централізоване водовідведення відповідно до споживачів складають:
  • для потреб населення -  3,15 грн. за 1м 3 (без ПДВ) (збільшення на 23 %);
  • для потреб бюджетних установ - 3,50 грн. за 1м 3  (без ПДВ) (збільшення на 37%);
  • та інших споживачів -  4,20 грн. за 1м 3  (без ПДВ) (збільшення на 64%).
Пропозиції щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення   просимо надавати  за адресою: вул. Шевченка,4 (кабінет 6) або по телефону 2-60-94у семиденний термін із дня публікації.