ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

До Сумської обласної військової адміністрації надійшов лист від німецької федеральної компанії з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».Наразі GIZ реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.
5 вересня 2023 року, з 11:00-12:30 GIZ планує проведення онлайн- презентацію грантів для мікро, малих та середніх підприємств України з метою відновлення та посилення стійкості їх господарської діяльності в умовах війни
Попередня реєстрація обов’язкова:
Програма заходу додається.

У зв’язку з цим просимо взяти участь в онлайн-презентації та поширити
інформацію про захід серед суб’єктів господарювання та розмістити
вищевказану інформацію на офіційних веб-ресурсах.
Дата та час проведення заходу: 5 вересня (вівторок), 11:00 - 12:30
Формат: он-лайн за посиланням
Час проведення
Доповідачі
11:00 – 11:25
Вступне слово про діючі ініціативи з підтримки малого бізнесу в умовах війни в Україні.Участь у грантових конкурсах від міжнародних та національних донорських організацій.
Катерина Кривошей, керівниця компоненту грантових програм для МСП, програма EU4Business, GIZ
11:25 – 11:40
Презентація грантів від EU4Business для мікробізнесу
Валерій Майборода, заступник виконавчого директора Фонду розвитку підприємництва