Шановні підприємці!

Щиро вітаю вас і ваші колективи з професійним святом. Дякуємо усім енергійним, ініціативним жителям громади, що зуміли організувати свою справу і своєю невтомною працею активно сприяєте розвитку нашої держави.
У нелегкий для України час ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста і сіл, створюєте нові робочі місця, підтримуєте армію.
Висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за прийняття важливих рішень, які наближають перемогу.
Віримо, що Україна буде звільнена від російських окупантів. І тоді розпочнеться новий період великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів. Невичерпних сил і здоров’я вам усім для здійснення планів на благо України! Нехай вам щастить!
З повагою, міський голова Надія ВАЙЛО