ВІТАЄМО із 100-річчям!
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)
Від імені Глухівської міської ради ювілярку привітала заступник міського голови Маріанна ВАСИЛЬЄВА, передавши квіти і теплий плед.
![342907264 1338647963533564 1129212610780519341 n](/images/news/2023/04/342907264_1338647963533564_1129212610780519341_n.jpg)
Тимчасово виконуючий обов’язки голови Шосткинської районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації Оксана ТАРАСЮК зачитала подяку від голови Сумської обласної військової адміністрації генерал-лейтенанта Володимир АРТЮХА з побажаннями здоров'я і перемоги.
Федосія Семенівна у Глухові живе в родині онучки. Бабусю забрали до себе із прикордонного села Студенок, де вона народилась і прожила все житя. Доля її не балувала: пережила війну і повоєнну розруху, пізніше довелось самій підіймати трьох дітей і дуже тяжко працювати. А тепер ще стала свідком російського терору свого села, яке не раз обстрілювалось армією рф.
![342711200 1326213114592230 8273977264599268258 n](/images/news/2023/04/342711200_1326213114592230_8273977264599268258_n.jpg)
Рідні кажуть, що невтомна бабуся Федосія до 94 років сама обробляла город, скільки Бог давав здоров'я. Зараз вона щодня багато читає.
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)
![⯑](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1.5/16/1f339.png)