До відома суб'єктів господарської діяльності та бджолярів

З метою безперешкодного проїзду/переміщення сільськогосподарських технічних засобів автошляхами місцевого та державного значення, перевезення (кочівлі) бджолиних сімей на місця медозбору і запилення рослин, територією Сумської області, у тому числі під час комендантської години, просимо оформити та отримати відповідні перепустки у Сумському зональному відділі Військової служби правопорядку.
За більш детальною інформацією просимо звертатись до Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації-обласної військової адміністрації за адресою: вул. Першотравнева, 29 м. Суми, тел. (0542) 77-02-70 або до Шосткинської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації за адресою: м. Шостка, вул. Свободи, 54, тел. (05449) 7-28-13.