ДО УВАГИ АГРАРІЇВ!

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок збору заявок на отримання насіння ярих культур (пшениця, ячмінь, горох) для підтримки малих фермерів у прифронтових областях у межах програми реагування Організації для України у 2023 році.
Подати заявку на отримання підтримки у межах програми необхідно через Державний аграрний реєстр (ДАР) https://www.dar.gov.ua/.
Кожен бенефіціар отримає 2 000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі.
Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох.
Програма орієнтована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) та фізичних осіб-підприємців, які мають зареєстровані сільськогосподарські угіддя площею від 10 до 500 гектарів.
У програмі можуть брати участь лише ті заявники, які зареєстровані та ведуть свою діяльність у Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській областях.
Кінцевий термін подання заявки – 10 березня 2023 року.
Контактна інформація:
  • Контакт-центр ДАР: +38 044 339 9215;Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО):
+38 099 090 7582; +38 068 318 0943; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Друк

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області