Зустріли прикордонницю Олександру КРУЧЕНКО

⯑⯑ У Глухові тепло зустріли прикордонницю Олександру КРУЧЕНКО, яка пережила російський полон.
⯑ У понеділок, 9 січня, на апаратній нараді міський голова Надія ВАЙЛО квітами і обіймами від імені усієї громади вітала Олександру КРУЧЕНКО, яка прийшла разом з мамою Світланою КРУЧЕНКО.
0903
«Війна приносить багато випробувань… Дорога Сашо, ви гідно пройшли все. Вам казали, що Україна давно захоплена і пропонували російське громадянство, ви не знали, що з батьками у Глухові, але мужньо тримались. Ви знали, що Україна буде використовувати всі шанси, щоб визволити своїх військових і цивільних з полону. Дякуємо вам, такій молодій і красивій, за приклад нескореності», - сказала міський голова.
0901
Олександра в свою чергу подякувала громаді за велику підтримку і повідомила, що продовжуватиме служити і боронити Україну. До перемоги! До речі, дівчину дуже розчулили банери у центрі Глухова з її портретом, зізнається, що не очікувала на таке.
Нагадаємо, молода жінка-медик на момент повномасштабного вторгнення росії майже шість років служила у Маріуполі. Олександра ще у 19 років, одразу після закінчення Глухівського медичного коледжу, підписала контракт із ДПСУ, бо з дитинства мріяла про фах військового. Паралельно вона здобувала освіту у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого. У Сумському прикордонному загоні вона прослужила менше року і перевелась у Донецький.
0902
Спочатку вона із побратимами перебувала на заводі «Азовмаш», а потім разом із бригадою морської піхоти прорвалась на «Азовсталь». 17 травня за наказом командування вона звідти евакуювалась і була у полоні 5 місяців. Зараз вона продовжує реабілітацію.
За словами очільниці громади, сьогодні відомо про 18 глухівчан, які знаходяться у полоні (6 – військовослужбовці ЗСУ, 12 – прикордонники). Не виключено, що полонених більше, адже є земляки, які вважаються зниклими безвісти.
11 прикордонників «Бачівська» у полоні з 24 лютого 2022 року, про їхню долю майже нічого не відомо.
Надія Вайло висловила сподівання, що у новому році всі полонені повернуться додому, побажала всім рідним витримки і терпіння, адже наша держава проводить велику роботу з повернення полонених і слідкує за долею кожного українця.
Традиційно хвилиною мовчання вшанували пам'ять жителів Глухівської громади, які загинули у боротьбі з роzzійськими окупантами.

Друк

gerb sayt2023 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області