НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ У ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

Набір на військову службу за контрактом у Збройні Сили України триває. Заробітна плата від 7 тис.грн. та соціальні гарантії від держави!

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років. Але на даний час, у зв’язку з особливим періодом, до бойових військових частин можуть прийматися чоловіки до 60 років та жінки до 50 років.

Процедура відбору громадян для прийняття на військову службу за контрактом передбачає:

вивчення особистих якостей, установлення відповідності рівня їх освіти та професійної підготовки;

організацію медичного огляду;

перевірку рівня фізичної підготовки;

проведення заходів професійно-психологічного відбору;

проведення перевірки щодо відсутності судимостей.

За детальною інформацією щодо вступу на військову службу за контрактом звертайтеся до військового комісаріату (щодня з 8-00 до 17-00, крім суботи та неділі: м.Глухів, вул.Києво-Московська 31, тел.2-26-10).