ДЯКУЄМО ПРАЦІВНИКАМ КУЛЬТУРИ

⯑⯑⯑ З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Глухівській міській раді привітали тих, хто у важкі часи війни тримає культурний фронт.
ЗСУ боронить рідну землю від ворога, щоб вільно розвивалась українська пісня, танці, музика, художнє слово. Щоб витвори майстрів народної творчості ставали оберегами історичної пам’яті. Щоб кожен громадянин міг вільно творити, ставши частиною світової культурної спільноти.
314408396 547202920749639 6190263240785579061 n
Секретар міської ради Людмила Васянович і заступник міського голови Маріанна Васильєва подякували всій дружній родині сфери культури. Зараз у громаді нема великих концертів, масових заходів, але працівники культури намагаються шукати інші форми роботи – так, онлайн! – щоб підтримати, надихнути, порадувати.
⯑ З професійним святом, дорогі аматори сцени! Знаємо, головний концерт української перемоги ви зробите феєричний!
Нагадаємо, у Глухівській громаді працюють комунальні заклади «Глухівська школа мистецтв їм.М.Березовського», «Глухівський міський краєзнавчий музей», «Глухівський міський палац культури», «Центр культури», пульсує життя у сільських клубних закладах-філіях Центру культури: Баницькому, Дунаєцькому, Перемозькому, Некрасівському, Полошківському, Уздицькому, Білокопитівському сільських будинках культури, Семенівському та Привільському сільських клубах, Мацківському, Калюжанському, Годунівському, Вікторівському об’єктах дозвіллєвої роботи. Активно працює КУ «Глухівська публічна бібліотека» разом із сільськими філіями.