ДО УВАГИ БАГАТОДІТНИХ РОДИН

9 і 10 листопада жителі Глухівської громади продовжують отримувати гуманітарну допомогу.
Шановні представники багатодітних сімей, зверніть увагу: деякі родини вже отримали дану гуманітарку як внутрішньопереміщені особи чи особи з інвалідністю.
Приходити за адресою: м. Глухів, вул. Героїв Небесної Сотні, 3 (Центр культури) з 9:00 до 15-00.
❗ УВАГА! Обов'язково мати із собою торбинки чи пакети для сипучих продуктів, бо продукти фасуються на місці.
Набір складається з таких продуктів:
борошно, рис, горох, олія та три набори енергетичного перекусу з Великобританії (горіхи, родзинки, консервована квасоля та ін.)
⯑ Із собою мати: оригінал паспорта і документ, який підтверджує статус.
Жителі сіл, хто не зможе отримати самостійно продукти у Глухові, мають повідомити старост.
Нагадаємо, продукти до Шосткинського району надійшли від Всесвітньої продовольчої програми ООН за сприяння Сумська обласна військова адміністрація.