ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Завтра, 8 листопада, жителі Глухівської громади з інвалідністю всіх груп продовжують отримувати гуманітарну допомогу.
Зверніть увагу: ті особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні у Центрі надання соціальних послуг по вул.Шевченка, 16А (в тому числі діти), вже отримали даний вид допомоги.
Приходити за адресою: м. Глухів вул. Героїв Небесної Сотні,3 (Центр культури) з 9:00 до 15-00.
❗ УВАГА! Обов'язково мати із собою торбинки чи пакети для сипучих продуктів, бо продукти фасуються на місці.
Набір складається з таких продуктів:
борошно, рис, горох, олія та три набори енергетичного перекусу з Великобританії (горіхи, родзинки, консервована квасоля та ін.)
⯑ Із собою мати: паспорт, ідентифікаційний код і документ, який підтверджує інвалідність
Нагадаємо, продукти до Шосткинського району надійшли від Всесвітньої продовольчої програми ООН за сприяння Сумська обласна військова адміністрація.