ОТРИМАЛИ НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

ℹ️ Попри важкі часи, що переживає наша держава, проєкт «Поліцейський офіцер громади» не втрачає темпи. Відтак, на теренах Сумської області продовжується його активна реалізація.
ps2
⏺️ Поліцейські офіцери громад Сумщини, несуть службу як у прифронтових, так й відносно спокійних громадах. Сьогодні вони урочисто отримали ключі від 29-ти службових автомобілів Renault Duster, які укомплектовані необхідним оснащенням для якісного, сучасного та мобільного поліцейського сервісу.
ps4
♻️ Від Голови Національної поліції України Ігоря Клименка для Глухівської міської територіальної громади сучасний автомобіль отримали міський голова Надія ВАЙЛО разом з поліцейським офіцером громади, майором Миколою Лук’яненко.
До речі, Нацполіція зобов’язується забезпечити кожного поліцейського офіцера громади сучасним автомобілем.
ps3
⯑ Окремої подяки заслуговують спеціалісти з Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР), вклад яких має виняткове значення для розвитку і впровадження реформи.
ps1