ВИДАЧА ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

☑️10 та 11 серпня, з 09.00 до 16.00 у дворі по вул. Шевченка, 4 буде видаватись гуманітарна допомога по вулицям:
⯑вул. Тургенєва
⯑вул., пров. Репіна
⯑пров. Веригінський
⯑пров. Шкільний

На одне домогосподарство - один пакет. При цьому кількість проживаючих значення не має.
▶️ При собі мати паспорт з даними про реєстрацію місця проживання або завірену довідку від голови квартального комітету. Дані вносяться в електронну базу.
♻️ Продуктові набори отримані від Перший Сумський гуманітарний штаб та World Central Kitchen - Олег Резнік та Ксенія Гриник.
Увага❗ Жителі інших вулиць поки обслуговуватись не будуть. Всі наступні можливі видачі гуманітарної допомоги будуть анонсовані.
✔️Непередбачені та критичні ситуації вирішуються у міському гуманітарному штабі (каб. 12 міської ради).