ХТО ОТРИМАЄ ГУМДОПОМОГУ

⚡ Увага!
У понеділок, 25 липня, та у вівторок, 26 липня, у Глухові за адресою вул.Шевченка, 4 з 9:00 до 16:00 видаватимуть гуманітарну допомогу. Її доставлено від Перший Сумський гуманітарний штаб та WorldCentralKitchen - Олег Резнік та Ксенія Гриник.
ХТО ОТРИМАЄ?
◾ Родини, де під опікою чи піклуванням перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, – один пакет продуктів на одну сім’ю
◾ Родини внутрішньо переміщених осіб, які прибули у громаду з Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Чернігівської областей, - один пакет продуктів на одну сім’ю
❗ Звертаємо увагу: за допомогою приходять тільки жителі міста Глухова (кожне домогосподарство усіх сіл Глухівської територіальної громади уже отримали таку допомогу на минулому тижн).
При собі мати відповідні документи.
Які категорії жителів Глухова отримають продуктові набори наступними – буде повідомлено додатково.