16 ОМПБ – 8 років

⯑⯑⯑⯑⯑⯑ Глухівська міська рада від імені кожного жителя громади вітає 16 окремий мотопіхотний батальйон з річницею створення. Військова частина сьогодні святкує 8-ий день народження. З Глуховом її історія тісно пов’язана від 2016 року, коли бойовий підрозділ після боїв за Авдіівку та ДАП прибув на ротацію.
З того часу ви були для всіх глухівчан зразком військової доблесті, а зараз взагалі стали легендами.
З перших днів широкомасштабного вторгнення росії 16 омпб у складі 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана І. Виговського мужньо і безстрашно дає відсіч московським окупантам. Ми всі слідкуємо за повідомленнями про бої, знищену техніку ворогів, радіємо з кожного бойового успіху. Багато військовослужбовців отримали державні нагороди, троє мають звання Героїв України. Пишаємось!
Ми з болем і сльозами зустрічаємо звістку про втрати. Кожен загиблий побратим – тепер наш небесний захисник. Вічна пам'ять загиблим!
Дорогі військовослужбовці! Для кожного українця ЗСУ сьогодні є надійним щитом, захистом від рашистів. Ми цінуємо кожного воїна! Дякуємо за відвагу, любов до України, незламність духу.
Міцності вам, здоров’я, благополуччя у кожній родині.
⯑⯑⯑⯑ Впевнені у нашій перемозі. Будемо разом робити все, щоб крок за кроком наближати нашу спільну мрію про мирне і щасливе життя у незалежній державі.
⯑⯑ Слава всім, хто у складі 16 окремого мотопіхотного батальйону боронить свободу України!
⯑⯑ Слава Україні!

Друк

gerb sayt2021 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області