НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Охорона праці i техніка безпеки е невід’ємною складовою забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров'я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності.
Створення безпечних умов праці та постійте оновлення знань в галузі охорони праці можуть допомогти працівникам i роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні ризики i тим самим покращити результативність роботи.
Комунальне обласне підприємство Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр» (далі — підприємство) спеціалізується на навчанні з охорони праці посадових осіб, спеціалістів та працівників суб’єктів господарювання.
Зазначене підприємство мас всі можливості для проведення навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників, спеціалістів та працівників комунальних підприємств, установ, закладів згідно з програмами, що регламентуються законодавством України  з питань охорони праці. Має сучасну навчально-методичну базу, кваліфікованих спеціалістів i викладачів, які забезпечують якісну організацію освітнього процесу та в подальшому надають методичну допомогу з питань охорони праці.
В умовах сьогодення навчання та перевірка знань проводиться за дистанційною формою (відеозв’язок за допомогою програми Zoom) з видачею посвідчення встановленого зразка. Основною перевагою даної форми навчання є можливість отримати необхідні знання незалежно від місця розташування слухача.
Контактні телефони відповідальних осіб підприємства з організаційних та загальних  питань: 050 300 46 31  — Варакута Володимир Євгенійович, 066 839 89 02 — Басанець Володимир Григорович, 050 307 75 82 — Довженко Валентина Миколаївна, e-mail — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Заступник начальника Управління
Зінаїда ПОПОВА