НАСЕЛЕННЯ СТАЛО ГІРШЕ ПЛАТИТИ ЗА ТЕПЛО

☝ Оплата за тепло за січень місяць у Глухові виявилась дуже слабою.
За інформацією директора КП «Глухівський тепловий район» Миколи КОЛОШІ із нарахованих населенню 9 млн грн підприємство станом на 18 січня отримало тільки 4 млн грн. Одна із можливих причин – зменшені суми субсидій.
kolosha
Про це він доповів сьогодні голові громади під час наради. У січні населення вчасно проплатило 97% виставлених рахунків за грудень, що дало змогу теплорайону закупити фіксований обсяг газу за пільговою ціною.
«Сьогодні нам нема за що купувати дешевий газ для населення, бо умова тільки одна – проплата наперед на місяць. Виходить замкнене коло: у людей нема грошей платити за тепло, у нас теж нема власного ресурсу, тому не виключено, що газ доведеться купувати за комерційною ціною… Отже, виросте тариф… Щоб цього не сталось, дуже просимо не тільки населення, а всі категорії споживачів заплатити за тепло. Тільки це дозволить нам протриматись останні місця опалювального сезону», - повідомив він.