ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

⯑⯑ У ГЛУХОВІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Мітинг за участі учасників бойових дій, представників влади та громадськості, учнів ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою традиційно пройшов біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям.

FB IMG 1644989196406

Секретар міської ради Людмила ВАСЯНОВИЧ нагадала, що українці виконували різні військові місії у 16 країнах світу, але чорним болем з тисячами загиблих залишається Афганістан. Зі сльозами на очах вона пригадала, як у 1984 році у Баничах ховали 19-річного Миколу АНТИПЕНКА... Всього на Глухівщині шість родин втратили рідних.

За значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху грамотами Глухівської міської ради нагороджено
⯑ Олександра Івановича НАУМЕНКА
⯑ Миколу Дмитровича ПОНИРКА
⯑ Миколу Івановича БОНДАРЕНКА

За словами голови Глухівської міської організації «Град» УСВА Євгена БУБНОВА, день 15 лютого для всіх афганців дуже важливий. 33 роки тому останній солдат залишив територію Республіки Афганістан. Понад 160 тисяч українців пройшли ту війну, більше 4 тисяч додому так і не повернулись, ще понад 8 тисяч отримали поранення.

Депутат Сумської обласної ради від партії «Наш край» Тетяна САВЕНКО побажала всім міцного здоров’я, миру і єдності.