РАДІАЦІЙНИЙ ФОН ПО ТЕРИТОРІЇ МІСТА ГЛУХОВА

Радіаційний фон по території міста Глухова та Глухівського району (середній показник за листопад 2021 року)
Глухівське відділення Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» регулярно здійснює моніторингові дослідження потужності еквівалентної дози зовнішнього гамма-випромінювання в повітрі по контрольних точках.
Моніторингові заміри радіаційного фону постійно проводяться в одному і тому ж місці в один і той же час для достовірності результатів. За проведеними замірами потужності поглиненої в повітрі дози гамма-випромінювання вираховується середній показник.
Виміри проводяться щодня.
Результати досліджень свідчать, що рівень потужності еквівалентної дози зовнішнього гамма-випромінювання на території Глухівщини не перевищує природного фону. Рівень у 0,3 мкЗв/год вважається припустимим.
Радіаційний фон за листопад – 0,13 мкЗв/год.
Завідуюча Глухівського відділення
Сумського обласного центру контролю